736 660 948    info@frontgym.cz
2x

 O nás

Není den, kdy by na sociálních sítích nebyly k vidění statusy typu - naše tělocvična je taková „rodinná“, vybudovali jsme pro vás gym vlastními silami. To, co může znít jako ohraná písnička, u nás však platí doslova.

Vraťme se ale na začátek…

Mé jméno je Petr Osina a spolu s partnerkou Dorotou Dzikovou jsme majiteli funkční tělocvičny FrontGym v Olomouci. Roku 2014 jsme jako jedni z prvních v Olomouci začali vést skupinové tréninky. Venku, bez zázemí, s radostí ke sportu a pohybu. V podmínkách, ve kterých jsme tenkrát cvičili, se tomu jen stěží dalo říkat crossfit či funkční fitness. A jelikož je tento typ cvičení silně návykový, získávaly naše lekce na popularitě a zájmu. Jít se po prosezeném dni v kanceláři protáhnout, zaházet s kettlebelem, vyskočit si na plyo box, to tu do té doby prostě nebylo.
I my jsme se vyvíjeli. Jako atleti jsme sbírali zkušenosti na okresních závodech. Ty trenérské zkušenosti pak přišly s praxí, řadou kurzů a klienty samotnými. Velkou výhodou bylo, že jsme oba čerpali i z vlastní bohaté sportovní historie.

Přišel rok 2015 a naše první zázemí „pod střechou“ v budově Sokola. Možná jste slyšeli o Fitness Sokol - tak to jsme byli my! Pozvedli jsme zašlou slávu tamějšího fitness a zároveň si nadále udržovali a budovali klientelu pro něco většího. Moderní tělocvičnu šitou na míru našim potřebám.
Stále jsme nenacházeli vhodné prostory, a tak padlo rozhodnutí, které nás poznamenalo na další dva roky. Koupili jsme polorozpadlou budovu v městské části Slavonín, o kterou by si leckdo neopřel ani kolo. My jsme ale věděli proč. Před domem zastavuje MHD, na zahradu se vleze tělocvična a když to dobře půjde, máme i kde bydlet. To, co si většina lidí ani nedokázala představit, jsme viděli v reálných obrysech. Touha splnit si sen nás hnala dopředu. Zatímco na Sokole se každý den cvičilo a na baru nebo trénincích jsme se střídali, na stavbě se tvořila budoucnost. Naše budoucnost. A netvořili ji zedníci nebo firma. Tvořil ji děda v čepce stavbyvedoucího a přísný stavební dozor mamky. My tu byli jako hrubá pracovní síla a babička velitel kuchyně. Když se ještě dnes na tréninku kluků zeptáte, řeknou vám, jak jsme skádali ztracené bednění, nebo na dvakrát montovali strop. Byli tu s námi, nemuseli, ale byli…

Leden 2018 – Otevření

V současnosti máme čtyři trenéry a další čtyři u nás pravidelně hostují. Každý den jsou minimálně tři skupinové lekce a výběr je opravdu pestrý. Kruhový trénink, se kterým jsme začínali před lety, výkonnostní Cross lekce, silovka Power, Jógu, ranní trénink nebo lekce pro maminky. Nedílnou součástí jsou i osobní tréninky, kde se klientům věnujeme individuálně.
Naši atleti se pravidelně umísťují na předních příčkách crossfitových závodů v Česku. Výsledek našeho dvouletého snažení můžete vidět každý den osobně na adrese Jižní 97/9, Slavonín nebo na našich sociálních sítích. Na pár metrech čtverečních tu potkáte lidi, kteří mají hodně společného - vášeň pro sport, přátelství, a chuť se zlepšovat. A nás těší, že jim k tomu můžeme poskytnout zázemí, ve kterém se  mohou cítit dobře.

Vždyť jsme tu ve FrontGymu doma.dorota a petr spolu

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 10:00 
Neděle 16:00 - 20:00 

+420 736 660 948
info@frontgym.cz
Jižní 97/9, Slavonín, 78301 Olomouc