736 660 948    info@frontgym.cz
moduly3
Vítězný report z havířovských SvarExpert Games 2020

Vítězný report z havířovských SvarExpert Games 2020

červenec 27, 2020

Po delší covidové pauze jsme se vydali závodit na týmové závody kategorie Advanced do Havířova. Naše účast nebyla do poslední chvíle jasná kvůli panujícím opatřením v Moravskoslezském kraji. Ty se naštěstí rozvolnily a my se tak v průběhu pátečního odpoledne rozhodli vyrazit. Kategorii Mix (žena + muž) nejlépe ovládl FRONT GYM ve složení Dorota Dziková a Marek Švorčík. Na závodech nás také reprezentovali Anna Nováková a Jiří Wágner, každý z nich s individuálním parťákem, kterým rovněž děkujeme za skvělé výkony. 

Máro, jaké jsou tvé dojmy ze soboty?

Jsem moc rád, že jsme na poslední chvíli vyrazili. Poprvé jsem si zazávodil po boku Dorotky a musím vám říct, že tahle maminka je něco mezi supermanem a stíhacím letounem. Snažili jsme se oprostit od průběžných výsledků a podat vždy maximální výkon a to se vyplatilo. Nejvíc mi v hlavě visí asi hned první workout. Hned v 8:00 ráno na nás čekalo 600m štafety v plavání v Žermanické přehradě a následný 2,5km trail run po okolí. Mysleli jsme si totiž, že máme běh úspěšně za sebou a pak přišlo prozření “ještě jedno kolo". 

Jak by si zhodnotil atmosféru závodů? 

Po celý den panovala příjemná atmosféra a dost tomu přispělo i krásný letní počasí. Organizátor Michal Mička stabilně drží úroveň svých závodů na kvalitní úrovni. Přeci jen se ale v průběhu závodů setkáte s judgem, který vám zapomene započítat opakování nebo nebo vás pošle v nesprávnou chvíli na nesprávný cvik, tím se ale nesmíte nechat rozhodit.. 

Dorotko, naposledy jsme tě viděli závodit minulý rok v létě, jaký to pro tebe byl comeback?

Jak už výše zmínil můj parťák Mára. Rozhodnutí to bylo na poslední chvíli a ti, kteří mě znají ví, že bych se do závodu sama dobrovolně nepřihlásila. Takže díky kamaráde za email, kterým si mě nakopl na tyhle závody. A co vám budu jinak povídat...nadšení se prolíná s bojem o "přežití" a v našem případě s nejkrásnějším pocitem na závěr, vítězstvím.

Který workout byl pro tebe nejzábavnější? 

Nejzábavnejší? Hodně vtipný byl ten doběh v prvním wod, kdy jsme si mysleli, že finišujeme a ve skutečnosti nás čekalo ještě jedno kolo, to bylo vtipné na kolaps 😂 Jinak na týmovkách je krásné to, že se navzájem táhnete, motivuje vás to makat dál a nenechat parťáka ve štychu.

Děkujeme za reprezentaci a na závodních prknech zase brzy na viděnou. 

Share it!

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 10:00 
Neděle 16:00 - 20:00 

+420 736 660 948
info@frontgym.cz
Jižní 97/9, Slavonín, 78301 Olomouc