736 660 948    info@frontgym.cz
moduly3
Battle of Brno 2018 - vítězný report

Battle of Brno 2018 - vítězný report

listopad 27, 2018

Nápad vyrazit do Brna závodit vznikl náhodou. Jeden pár hledal druhý, přibližně na stejné výkonnostní úrovni. Zpráva se roznesla po Front Gymu a byly z toho týmy rovnou 3! Nakopli jsme tedy náš FrontBus v nejlepší kondici a mohlo se vyrazit. 
Pro některé začínaly závody registrací, pro mě dvojitým budíkem. Nejsem zrovna ranní ptáče a dostat ze mě cestou do Brna nějakou větu bylo složité.Registrace, jde se na plac, vyslechneme si popravu a také kdy budeme běhat. Trailové boty jsem doma totiž hodinu pucoval od pavučin a dvou let starého bahna.

Wod1
- 13' Amrap80 partner wallball
60 partner ball situp
40 synchro ktb swing
20 synchro pull-up
20 synchro H.R. burpees
Fičák jako blázen, opakování střídalo opakování, nikde žádný zádrhel. Konečně mám tým, který plícema nafoukne horkovzdušnej balón! Bylo z toho 1. místo a lepší start jsme si nemohli přát.


Wod2
- max rep/cal/weight for 2'Strict pull-up (já)
BikeErg (Peťka)
DB squat snatch (Miška)
3 hang squat clean (Filda)
Záležitost jednotlivců, každý trochu ztratil. Kdybych sundal spodky mohlo být o dva shyby navíc... Ve workoutu 5. místo a celkově 2. s minimální ztrátou.


Wod3
- 12' Amrap42 OHS (jeden drží, druhý dřepuje)
84 Jump over PVC - synchro (třetí Wall squat)
42 HSPU (tři drží vzpor)
Taktika? Využít raketové nohy Petry... S Fildou rubem OHS, Peťka skáče všechno přes tyč, kluci se střídají... Miška celou dobu drží wall squat, HSPU každý sérii a jde se druhé, třetí kolo...Boucháme opakování co to jde, nezastavily by nás ani dveře trezoru... Time? Co? My chceme ještě... O 3 repy druzí a MadMani navyšují náskok, za námi hned UF...
Tak to bude zítra boj! Info na neděli - ráno se běhá... Přemýšlím jestli se vůbec dostavit na veřejnou ostudu, naposledy jsem běhal před 12-ti kily.Je 8:00, zima jako kráva, na sobě dvě bundy... Když to nemáš v nohách musíš to mít v hlavě. První vlna začíná a hned vidíme mezery v taktice...Poběžíme jako první, přes moje a Filovi široký ramena se nemůže nikdo dostat a když... hodíme po nich ten pytel co máme mít na zádech.

Wod4
- Trail run, 2,5km celý team + 15kg sandbag
Jako správný kapitán beru pytel na záda a všem oznamuji, že to bude životní běh. Ani náznak toho co se mi honí hlavou: ty blbče starej, zdechneš za první zatáčkou a ještě si bereš závaží...nesmíš to zkazit, zase pět let nemusíš běhat ale teď jo! Alespoň poklus...
3,2,1 start... Metu co to dá, ostrý lokty, z kopce to běží... Pecka... 30s začínám se dusit a volám Filipe! Zbavuji se sandbagu a přemýšlím jestli umírám, pocitově 40° a je to tady... Jsem v pekle. Filda táhne, přebírá Peťka a všem utíká... Papa jdi kočko až do cíle. Sbíháme do nějaké rokle, z kopce jsem dobrej... dobíhám bágl, Petra taví půlku stoupáku, přebírám a vyhlížím horizont, taktizuju, předám a budu v cajku... Ani prd, na vrch jsem doběhl, pytel jsem předal, ale nohy jsem nechal asi dole. Musím, musím... V palici prázdno, celé mírné stoupání střídáme po 200m. Ten kdo nese, tak se neskutečně taví, slintám jak dvanáctiletá doga, běžíme asi 6tý km z 2,5 a najednou se kopec zlomí. Beru pytel, nechávám vydechnout ostatní, Filip přebírá a mění se ve Spartakuse a s mohutným řevem se mi ztrácí před očima... Kouknu přes rameno, holky plápolají za mnou, ještě natáhnout krok a jsme v cíli. Filip odchází a všichni ostatní jsou mrtví. Čas?? Jestli nebude nejlepší tak nevím... Výsledky přichází až v poledne, 38s před dalším týmem a jsme jasně první. MadMani čtvrtí...Je srovnáno! Celkově dělené první místo.

Wod5
- bazén1 plave, 3 šlapou vodu, nesmíš se dotknout břehu
Taktika “máme Filipa” vzala po první obrátce za své, jelikož otočka 3m od kraje v bazénu strašně zdržovala... Museli jsme plavat všichni, neboť já už ten den přece běhal! Holky zahodily sluneční brýle, opalovák a ukázaly neskutečný prsa.
Byl to nepřehledný workout, ve kterém jsme doplavali 3, ale konkurenti z MadMana až 5.Finále a kalkulace - ohrozit nás může jen jeden tým, držíme si 2 bodový náskok.Přichází info od pořadatelů: finále se násobí, pro nás se nic nemění a máme stále jediného soupeře se značným náskokem nad ostatními.

Wod6
- finále for Time...4x 30 cal bikeErg
20 synchro thrusters
15 synchro ttb
10 synchro mu
15 synchro ttb
20 synchro thrusters
4x 60 du
Stavíme to na přednostech. Já jedu thrustery Fila hrazdu, holky umí všechno... Jsme v klidu.START, dupu do kola 3400,3200 neskutečný tempo, pojď Froome... 10cal do konce 2300 drž drž... 30 slízám z kola a naskakuje Míša. Ostatní ještě neměnili, podlamují se mi má stará kolena... "STOOOOP, STUJTE... Všichni stop." Finále se restartuje, někomu nenaskočil display... A já jsem na infarkt! No co, jde se znovu, nebudu brečet i když to bolí...
3,2,1 start Míša, Já, Peťa, Fila... Třepu se na thrustery, power clean, dřep... UUUUUU nohyyy nejsou. Dáváme 10, s Peťou 5, Fila to musí dojet... Hrazda holky neskutečné T2B. Jde se na MU, jeden zkušební a jde se synchro 5, pak pauza. Nacpala se tam Míša (přece nebude sedět v koutě) 1, 1, s Filou odjíždíme poslední 3 a holky jdou znovu T2B... Celá tělocvična řve, ani nevím jak jsme na tom... Thrustery na 3 střídání, vzadu už se skáče (nezájem), MadMan jde na švihadlo dřív a já se válím po zemi...
Peťa skáče UB, Fila UB, Míša UB, já beru švihadlo a ztrácíme 30.. kua, jedu a uvidím.. Roztočím větrnej mlýn, kolem mě se objevila mléčná dráha souhvězdím Frooninga, nepočítám, nedýchám, neslyším rozhodčího. Všichni řvou, BUM, judge mává 60 a je hotovo šmitec. Kouknu doprava a holka drží švihadlo. Je to tam! Jak se to jen povedlo? Následuje obrovský řev, skáče na mě team, a já bych snad unesl slona!!!

Až na tribuně nám začíná docházet, co se vlastně stalo a jakou dávku štěstí jsme měli, která k závodům nepochybně patří. My si pro to vítězství šli a byli jsme hladovější. Někdo vidí 2 přeskoky přes švihadlo, o které jsme vyhráli. Rozhodovalo se však v lese, tam jsme chtěli víc a udělali jsme velký krok k vítězství, i když nás to všechny strašně bolelo. Jsem hrdý, že jsme zvítězili jako tým a navždy si tento víkend budu pamatovat! Vždyť pro takové momenty se denně dřeme ve FrontGymu, no ne?

Na závěr musím zmínit, že se všechny naše týmy výborně předvedly, za což jim patří velký DÍK. Brzo nás tedy očekávejte zase na značkách, my budeme ready.

PS: Mrkni na víkendové shrnutí závodů také z České televize!

 

Otevírací doba

Pondělí - Pátek 7:00 - 12:00, 14:00 - 20:00
Sobota 9:00 - 10:00 
Neděle 16:00 - 20:00 

+420 736 660 948
info@frontgym.cz
Jižní 97/9, Slavonín, 78301 Olomouc